Zatímco jinde se propouštělo a zdálo se, že baristé, servírky a kuchaři jsou profesemi minulosti, my jsme zatnuli zuby a vzali mezi sebe i nové členy týmu, kteří shodou okolností dříve pracovali na palubě letadla. Kdo jiný by se jich měl ujmout, než Pilot?

Kromě toho jsme díky lockdownovému klidovému režimu měli spoustu času přemýšlet o tom, jak naši kavárnu ještě o něco více zútulnit. A tak se v našich hlavách zrodila designová, leč velmi pohodlná lavice, kterou jsme si sami navrhli poté i vlastními silami vyrobili! Než se na ni mohli usadit první zákazníci sice chvilku trvalo, ale alespoň jsme měli čas vyzdobit i její okolí a dotvořit tak náš unikátní moderní vzhled, který zaujal nejednoho kavárenského povaleče či influencera.

A to není všechno! Hned poté, co se svět více méně vrátil do normálu jsme se dali do pořádání veřejných cuppingů, na kterých můžete ochutnat naše nejnovější výběrové kávy a dozvědět se o jejich chuti i výrobě spoustu zajímavých informací. Plánů do budoucna máme hned několik a už se těšíme, až je budeme pro vás moci zrealizovat. Ať už se nám do cesty postaví jakékoliv turbulence, náš Pilot si s nimi poradí!