Kavárna, jakou jsme si vždycky přáli

KATEŘINA A MARTIN

„Jsme lidé, kteří si rádi plní sny, a proto jsme pro vás vytvořili takovou kavárnu, jakou jsme si vždycky sami přáli navštěvovat. A tak se může snadno stát, že nás v Pilot Cafe osobně potkáte! Naše kavárna je totiž jedinečné místo, kde si můžete téměř nikým a ničím nerušeni užít šálek lahodné kávy i poctivou snídani. Místo, kde vždycky najdete něco dobrého na zub, ať už vás trápí malý hlad či honí mlsná. Nikam se tedy již nehoňte a zamiřte na chvíli do naší malé oázy klidu uprostřed Letné!“

Nekvalitní suroviny k nám do kuchyně nesmí!

Vybíráme pro vás jen kvalitní ingredience

Kvalitní potraviny jsou základ zdraví i skutečně chutného jídla a je tedy pro nás zásadní, aby naši zákazníci dostali na talíř jen to nejlepší. Vybíráme tedy pro vás jen takové suroviny, které my sami chceme jíst. Stejně tak u nás najdete jen poctivě vyrobené domácí dezerty od lokálních cukrářů a cukrářek, kterým 100% věříme.

U nás ochutnáte vždy něco nového

Pravidelně měníme naši nabídku kávy i dobrot

Káva má tisíc chutí a bylo by tedy škoda, kdybychom vám připravovali stále jen jednu a tu samou! Naši baristé pro vás pravidelně vybírají ta nejlepší zrnka z malých českých i zahraničních pražíren a představují vám jejich vlastnosti a chutě na ochutnávkových akcích, které pro vás pořádáme u nás v salonku.

Nudit se u nás vaše chuťové buňky ovšem nebudou ani co se týče dezertů, na jejichž výběr se vždycky hrozně těšíme. A i když víme, že klasickou anglickou snídani jen tak něco nepřekoná, rádi se o to pokoušíme a čas od času pro vás vymýšlíme horké i studené novinky. U nás se zkrátka můžete vždycky těšit na něco nového!

REZERVACE

NECHCEME ZTRÁCET ČAS BROUZDÁNÍM PO VŠECH SÍTÍCH A INTERNETECH, CHCEME SE VĚNOVAT VÁM, NAŠIM HOSTŮM. PROTO PŘIJÍMÁME REZERVACE POUZE TELEFONICKY A O VÍKENDU PRO SKUPINY MAX. 6 OSOB. PRO VĚTŠÍ SKUPINY NÁM NAPIŠTE E-MAIL.

+420 723 160 701 | cafe@pilotcafe.cz

PRAHA LETNÁ

stavte se cestou z parku

VÝBĚROVÁ KÁVA

od českých pražíren

NEPŘEHLÉDNĚTE

DOMÁCÍ DORTÍKY

NEBOJTE

MÁME WI-FI

avada-cafe-logo-footer