KAVÁRNA, JAKOU JSME SI VŽDYCKY PŘÁLI

KATEŘINA A MARTIN

„Místo, jehož atmosféru si prostě zamilujete! To je naše kavárna, kterou jsme pro vás vytvořili jen pár kroků od Letenského náměstí a nově i nedaleko stanice metra Pražského povstání na Praze 4. Přijďte se k nám posilnit kvalitní výběrovou kávou, sklenkou vína nebo třeba potěšte své chuťové buňky lahodnou snídaní z rukou našich skvělých kuchařů. Těšit se můžete i na domácí dezerty a samozřejmě tu nejmilejší obsluhu široko daleko. Neváhejte a zaleťte si do chuťového nebe první třídou!“

NEKVALITNÍ SUROVINY K NÁM DO KUCHYNĚ NESMÍ!

VYBÍRÁME PRO VÁS JEN KVALITNÍ INGREDIENCE

Kvalitní potraviny jsou základ zdraví i skutečně chutného jídla a je tedy pro nás zásadní, aby naši zákazníci dostali na talíř jen to nejlepší. Vybíráme tedy pro vás jen takové suroviny, které my sami chceme jíst. Stejně tak u nás najdete jen poctivě vyrobené domácí dezerty od lokálních cukrářů a cukrářek, kterým 100% věříme.

U NÁS OCHUTNÁTE VŽDY NĚCO NOVÉHO

PRAVIDELNĚ MĚNÍME NAŠI NABÍDKU KÁVY I DOBROT

Káva má tisíc chutí a bylo by tedy škoda, kdybychom vám připravovali stále jen jednu a tu samou! Naši baristé pro vás pravidelně vybírají ta nejlepší zrnka z malých českých i zahraničních pražíren a představují vám jejich vlastnosti a chutě na ochutnávkových akcích, které pro vás pořádáme u nás v salonku.

Nudit se u nás vaše chuťové buňky ovšem nebudou ani co se týče dezertů, na jejichž výběr se vždycky hrozně těšíme. A i když víme, že klasickou anglickou snídani jen tak něco nepřekoná, rádi se o to pokoušíme a čas od času pro vás vymýšlíme horké i studené novinky. U nás se zkrátka můžete vždycky těšit na něco nového!

REZERVACE

Rezervace do kavárny přijímáme pouze telefonicky, a to den předem, během víkendu pouze na otevírací čas (Letná 9:00, Pankrác 9:30) pro skupiny max. 6 osob. Pro větší skupiny nám napište e-mail. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

cafe@pilotcafe.cz

DOMÁCÍ SNÍDANĚ A BRUNCHE

ZAČNETE DEN S CHUTÍ A ROZTANCUJTE SVÉ CHUŤOVÉ BUŇKY

VÝBĚROVÁ KÁVA

OCHUTNEJTE TU NEJLEPŠÍ KÁVU NEJEN Z ČESKÝCH PRAŽÍREN

KÁVA

JÍDLO

DEZERTY

DRINKY