Hledáš práci v kavárně?

Chceš být součástí týmu oblíbeném podniku kavárenských povalečů na Letné? Teď k tomu máš perfektní příležitost, protože v Pilot Cafe právě nabízíme místo baristy či obsluhy na HPP!
DOZVĚDĚT SE VÍCE

KUCHAŘ

Naše kavárna je oblíbenou destinací milovníků snídaní a brunchů a my jim chceme dopřát to nejlepší. Jsi-li kuchař(ka), co svým umem roztančí chuťové buňky našich zákazníků třeba i pouhými míchanými vajíčky, pak se už neskrývej doma ve své kuchyni a vyraz se předvést do té naší!

Zjistí více

CUKRÁŘ

V naší kavárně toužíme mít dorty, které nejsou návykové jen proto, že obsahují cukr. Chceme, aby každý dezert, který se ocitne v naší vitríně, nabídl zákazníkovi nevšední gastronomický zážitek a udělal mu fakt radost! Máš-li na cukrařinu obrovský talent a nebojíš se ho použít, přidej se mezi nás!

Zjistí více

BARISTA

Stejně jako chceme, aby byla naše káva co nejlepší a nekvalitnější, musí být takový i člověk, který ji připravuje. A proto jsi-li barist(k)a hledající práci, a v žilách ti koluje láska ke kávě a patřičné dovednosti, neváhej a přidej se do našeho týmu v jedné z nejpopulárnějších kaváren na Letné!

Zjistí více

OBSLUHA

Dobrou kavárnu nedělá jen výborná káva a dezerty, ale také lidi, kteří v ní pracují. V Pilot Cafe si zakládáme na tom, aby měl u nás každý zákazník opravdu příjemný zážitek a rád se vracel. A ty nám s tím můžeš pomoci – rádi tě totiž vezmeme mezi nás na pozici obsluhy!

Zjistí více

Napište nám!

Máte otázky? Rádi vám je zodpovíme!

    REZERVACE

    NECHCEME ZTRÁCET ČAS BROUZDÁNÍM PO VŠECH SÍTÍCH A INTERNETECH, CHCEME SE VĚNOVAT VÁM, NAŠIM HOSTŮM. PROTO PŘIJÍMÁME REZERVACE POUZE TELEFONICKY A O VÍKENDU PRO SKUPINY MAX. 6 OSOB. PRO VĚTŠÍ SKUPINY NÁM NAPIŠTE E-MAIL.

    +420 723 160 701 | cafe@pilotcafe.cz

    avada-cafe-logo-footer