HLEDÁŠ PRÁCI V KAVÁRNĚ

Chceš být součástí týmu oblíbeném podniku kavárenských povalečů na Letné? Teď k tomu máš perfektní příležitost, protože v Pilot Cafe právě nabízíme místo baristy či obsluhy na HPP!

BARISTA

Stejně jako chceme, aby byla naše káva co nejlepší a nekvalitnější, musí být takový i člověk, který ji připravuje. A proto jsi-li barist(k)a hledající práci, a v žilách ti koluje láska ke kávě a patřičné dovednosti, neváhej a přidej se do našeho týmu v jedné z nejpopulárnějších kaváren na Letné!

OBSLUHA

V Pilot Café jsme skvělá parta a rádi bychom našli dalšího člena týmu na pozici obsluhy, který svou dobrou náladou a radostí z dobře a rychle odvedené práce rozzáří den všem, kdo k nám vstoupí!

KUCHAŘ

Naše kavárna je oblíbenou destinací milovníků snídaní a brunchů a my jim chceme dopřát to nejlepší. Jsi-li kuchař(ka), co svým umem roztančí chuťové buňky našich zákazníků třeba i pouhými míchanými vajíčky, pak se už neskrývej doma ve své kuchyni a vyraz se předvést do té naší!

CUKRÁŘ

V naší kavárně toužíme mít dorty, které nejsou návykové jen proto, že obsahují cukr. Chceme, aby každý dezert, který se ocitne v naší vitríně, nabídl zákazníkovi nevšední gastronomický zážitek a udělal mu fakt radost! Máš-li na cukrařinu obrovský talent a nebojíš se ho použít, přidej se mezi nás!

REZERVACE

Rezervace do kavárny přijímáme pouze telefonicky, a to den předem, během víkendu pouze na otevírací čas (Letná i Pankrác 9:00) pro skupiny max. 6 osob. Pro větší skupiny nám napište e-mail. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

cafe@pilotcafe.cz

DOMÁCÍ SNÍDANĚ A BRUNCHE

ZAČNETE DEN S CHUTÍ A ROZTANCUJTE SVÉ CHUŤOVÉ BUŇKY

VÝBĚROVÁ KÁVA

OCHUTNEJTE TU NEJLEPŠÍ KÁVU NEJEN Z ČESKÝCH PRAŽÍREN

KÁVA

JÍDLO

DEZERTY

DRINKY

NAPIŠTE NÁM!

MÁTE OTÁZKY? RÁDI VÁM JE ZODPOVÍME!